Văzusem un articol mai demult scris de Marian Manea legat de berea Kozel, eu o mai încercasem și înainte însă nu îmi mai aminteam ce gust are, nu mi-a rămas întipărit în minte, poate și pentru că băusem o singură...
Continue reading...septembrie 3, 2022
Philips LatteGo 2200 esperessorul ideal
Cum spuneam și în postările anterior sunt un mare băutor de cafea, așa că de câteva luni am achiziționat un espressor de la Philips și anume LatteGo 2200 despre care pot spune că este absolut genial și în același timp...
Continue reading...
