V-am mai povestit că m-am portat la Digi prin aprilie, am și internetul prin fibră tot de la ei…toate bune și frumoase. Astăzi știind că se emite factura am intrat în aplicația Digi să o plătesc și surpriză… factura emisă...
Continue reading...Stiri,Tutoriale,Gadget,News IT,Review,Aplicatii,Devices,Diverse
V-am mai povestit că m-am portat la Digi prin aprilie, am și internetul prin fibră tot de la ei…toate bune și frumoase. Astăzi știind că se emite factura am intrat în aplicația Digi să o plătesc și surpriză… factura emisă...
Continue reading...Copia n-are valoare !